Mikä on uutta

Tervetuloa Cosmopolitanin keskusteluihin!

Osallistu keskusteluihin joko anonyymisti tai omalla nimimerkilläsi. Luethan keskustelualuuen säänöt täältä. Tervetuloa mukaan!

Voit aloittaa uuden keskustelun siirtymällä valitsemallesi keskustelualueelle ja kirjoittamalla suoraan punaisen vaakapalkin alapuolelle ("Kirjoita viestisi tähän").

Rekisteröi käyttäjätilisi foorumille klikkaamalla tästä!

Diane Nova e-pillerit

  • Keskustelun aloittaja Neitokainen123
  • Aloitettu
N

Neitokainen123

Vieraileva tähti
#1
Olen varannut ajan koulun terkkarille keskiviikkona. Olen syönyt Yazeja tällä hetkellä 6kk ihon takia, mutta haluaisin vaihtaa Diane Novaan. Yazit tasoittivat ihoani vähän, mutta silti tulee finnejä ja itsetunto on huono niiden takia :(
Voiko terkkari vähätellä asiaa ja sanoa että ei kannata vaihtaa? Kiinnostaisi tietää, että räjähtääkö iho aluksi kauheaksi finneistä ja kuinka kauan se vaihe kestää? Koska näkyy tuloksia alkaa näkyä? kesäkin tulossa ja olisi kiva olla ilman meikkiä..