Mikä on uutta

Tervetuloa Cosmopolitanin keskusteluihin!

Osallistu keskusteluihin joko anonyymisti tai omalla nimimerkilläsi. Luethan keskustelualuuen säänöt täältä. Tervetuloa mukaan!

Voit aloittaa uuden keskustelun siirtymällä valitsemallesi keskustelualueelle ja kirjoittamalla suoraan punaisen vaakapalkin alapuolelle ("Kirjoita viestisi tähän").

Rekisteröi käyttäjätilisi foorumille klikkaamalla tästä!

E-pillereiden aloituksen jälkeinen vuoto

  • Keskustelun aloittaja Vierailija
  • Aloitettu
V

Vierailija

Vieraileva tähti
#1
alotin e-pillereiden käytön ja nyt on ensimmäisestä liukasta enää rivi jäljellä, vuotoa on kestänyt nyt yhtä kauan kun olen pillereitä syönyt. Kauankohan tälläinen vuoto mahtaa kestää? Jossei kohta lopun niin heivaan pillerit veks, tässähän jo seksielämäkin kuolee
 
V

Vierailija

Vieraileva tähti
#2
Tuleeko pillereiden sivuoireena myös järkyttävä väsymys? Kellään muilla vastaavia kokemuksia?